Prata med våra belysningsexperter Greenled valon asiantuntijat apunasi020-104488

Kontakta våra belysningsexperter

Visste du att belysning har större betydelse än många av oss tror?
Belysning kan bland annat bidra till att öka försäljning, spara energi och miljö samt förbättra säkerhet och komfort på arbetsplatsen.

Försäljning

Vårt professionella säljteam hjälper dig med alla dina belysningsfrågor.

Joel  Enetorp
Joel Enetorp

Head of Sales

020103572

joel.enetorp@greenled.se

Johan  Ohlsson
Johan Ohlsson

Account Manager

020103576

johan.ohlsson@greenled.se

Pierre Sahlin
Pierre Sahlin

Account Manager

020103575

pierre.sahlin@greenled.se

Robert Lindhe
Robert Lindhe

Account Manager

020103584

robert.lindhe@greenled.se

Robert Cedstam
Robert Cedstam

Account Manager

020103582

robert.cedstam@greenled.se

Martin Adolfsson
Martin Adolfsson

Technical Sales & Support

020103574

martin.adolfsson@greenled.se

Joel  Klingspor
Joel Klingspor

Country Director

020103579

joel.klingspor@greenled.se

Risto Leppänen
Risto Leppänen

Director of Corporate Development

020103571

risto.leppanen@greenled.se

Teknisk support

Christian Aronsson
Christian Aronsson

Projektledare

020103570

christian.aronsson@greenled.se

Administration

Ana  Marinov
Ana Marinov

Ekonomi

020103578

ana.marinov@greenled.se

Klara  Glasell
Klara Glasell

Koordinator

020103577

klara.glasell@greenled.se

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.