Kontakta oss

Försäljning

Vårt professionella säljteam hjälper dig med alla dina belysningsfrågor.

Per Lindblom

Per Lindblom

+46704201313

Sverigechef


per.lindblom@greenled.se

Stefan Ohlsson

Stefan Ohlsson

+46725605300

Area Sales Manager


stefan.ohlsson@greenled.se

Ulf Magnusson

Ulf Magnusson

+46703518288

Area Sales Manager


ulf.magnusson@greenled.se

Joel  Enetorp

Joel Enetorp

+46724536622

Account Manager


joel.enetorp@greenled.se

Toni Kemppainen

Toni Kemppainen

+358201255851

Finland


toni.kemppainen@greenled.fi

Benjamin Forss

Benjamin Forss

+358201255823

Finland


benjamin.forss@greenled.fi

Jaakko Hassinen

Jaakko Hassinen

+358201255825

Finland


jaakko.hassinen@greenled.fi

Jaan Niemelä

Jaan Niemelä

+358201255822

Finland


jaan.niemela@greenled.fi

Topias Haukkala

Topias Haukkala

+358201255826

Finland


topias.haukkala@greenled.fi

Henrik Karttunen

Henrik Karttunen

+358201255827

Finland


henrik.karttunen@greenled.fi

Niko Kaivosoja

Niko Kaivosoja

+358201255839

Finland


niko.kaivosoja@greenled.fi

Jaakko Jääskeläinen

Jaakko Jääskeläinen

+358201255841

Finland


jaakko.jaaskelainen@greenled.fi

HUR KAN VI HJÄLPA TILL?

Bjud in en belysningsexpert till dina lokaler eller be om hjälp med din belysningsplan! Du får enklast kontakt med vår kundtjänst genom att fylla i och skicka in formuläret nedan eller genom att ringa oss på +46 704 201 313.

Vi hjälper dig gärna!