Kontakta oss

Försäljning

Vårt professionella säljteam hjälper dig med alla dina belysningsfrågor.

Joel  Enetorp

Joel Enetorp

+46724536622

Account Manager


joel.enetorp@greenled.se

Per Lindblom

Per Lindblom

+46704201313

Sverigechef


per.lindblom@greenled.se

Ulf Magnusson

Ulf Magnusson

+46703518288

Area Sales Manager


ulf.magnusson@greenled.se

Stefan Ohlsson

Stefan Ohlsson

+46725605300

Area Sales Manager


stefan.ohlsson@greenled.se

Benjamin Forss

Benjamin Forss

+358201255823

Finland


benjamin.forss@greenled.fi

Jaakko Hassinen

Jaakko Hassinen

+358201255825

Finland


jaakko.hassinen@greenled.fi

Topias Haukkala

Topias Haukkala

+358201255826

Finland


topias.haukkala@greenled.fi

Jaakko Jääskeläinen

Jaakko Jääskeläinen

+358201255841

Finland


jaakko.jaaskelainen@greenled.fi

Niko Kaivosoja

Niko Kaivosoja

+358201255839

Finland


niko.kaivosoja@greenled.fi

Henrik Karttunen

Henrik Karttunen

+358201255827

Finland


henrik.karttunen@greenled.fi

Toni Kemppainen

Toni Kemppainen

+358201255851

Finland


toni.kemppainen@greenled.fi

Jaan Niemelä

Jaan Niemelä

+358201255822

Finland


jaan.niemela@greenled.fi

Produktutveckling och teknisk support

Vår organisation ger tips, råd och utbildning – allt efter behov.

Sampo Ekdahl

Sampo Ekdahl

+358201255831

Arbetsledare, produktion


sampo.ekdahl@greenled.fi

Sanna Korhonen

Sanna Korhonen

+358201255824

Kvalitetschef


sanna.korhonen@greenled.fi

Eemeli Kyröläinen

Eemeli Kyröläinen

+358201255830

Produktchef, belysningsstyrsystem


eemeli.kyrolainen@greenled.fi

Juho Niemonen

Juho Niemonen

+358201255832

Produktionschef


juho.niemonen@greenled.fi

Juhamatti Pajari

Juhamatti Pajari

+358201255816

Mekanisk designer


juhamatti.pajari@greenled.fi

Lauri Tyni

Lauri Tyni

+358201255814

Design Engineer


lauri.tyni@greenled.fi

Administration

Vi gör allt för att säkra nöjda kunder.

Suvi Kainua

Suvi Kainua

+358201255888

Marknadskoordinator


suvi.kainua@greenled.fi

Jaana Laitala

Jaana Laitala

+358201255837

HR Koordinator


jaana.laitala@greenled.fi

Jaana Niskanen

Jaana Niskanen

+358201255821

Assistant Controller


jaana.niskanen@greenled.fi

Janette Romppainen

Janette Romppainen

+358201255853

Office Assistant


janette.romppainen@greenled.fi

Pertti Tahvanainen

Pertti Tahvanainen

+358201255802

Verkställande direktör


pertti.tahvanainen@greenled.fi

Sanna Uusitalo

Sanna Uusitalo

+358201255810

Inköpschef


sanna.uusitalo@greenled.fi

Vesa Vähänen

Vesa Vähänen

+358201255805

Utvecklingschef


vesa.vahanen@greenled.fi

HUR KAN VI HJÄLPA TILL?

Bjud in en belysningsexpert till dina lokaler eller be om hjälp med din belysningsplan! Du får enklast kontakt med vår kundtjänst genom att fylla i och skicka in formuläret nedan eller genom att ringa oss på +46 704 201 313.

Vi hjälper dig gärna!