Prata med våra belysningsexperter vardagar mellan kl 9 och 15 Greenled valon asiantuntijat apunasi020-104488

Kontakta våra belysningsexperter

Visste du att belysning har större betydelse än många av oss tror?
Belysning kan bland annat bidra till att öka försäljning, spara energi och miljö samt förbättra säkerhet och komfort på arbetsplatsen.

Försäljning

Vårt professionella säljteam hjälper dig med alla dina belysningsfrågor.

Joel  Enetorp
Joel Enetorp

Head of Sales

0724536622

joel.enetorp@greenled.se

Johan  Ohlsson
Johan Ohlsson

Account Manager

0730779452

johan.ohlsson@greenled.se

Pierre Sahlin
Pierre Sahlin

Account Manager

0738085668

pierre.sahlin@greenled.se

Martin Adolfsson
Martin Adolfsson

Technical Sales & Support

0723250013

martin.adolfsson@greenled.se

Robin Lindblom
Robin Lindblom

Technical Sales & Support

0763200051

robin.lindblom@greenled.se

Risto Leppänen
Risto Leppänen

Director of Corporate Development

0722122025

risto.leppanen@greenled.se

Teknisk support

Johan Eng
Johan Eng

Projekt- och Supportchef

0768881888

johan.eng@greenled.se

Christian Aronsson
Christian Aronsson

Projektledare

0702179167

christian.aronsson@greenled.se

Administration

Ana  Marinov
Ana Marinov

Ekonomi

020104488

ana.marinov@greenled.se

Klara  Glasell
Klara Glasell

Koordinator

0705600466

klara.glasell@greenled.se