Prata med våra belysningsexperter Greenled valon asiantuntijat apunasi+46 704 201 313

Kontakta våra belysningsexperter

Visste du att belysning har större betydelse än många av oss tror?
Belysning kan bland annat bidra till att öka försäljning, spara energi och miljö samt förbättra säkerhet och komfort på arbetsplatsen.
Fyll I dina kontaktuppgifter och låt våra experter hjälpa dig.

Försäljning

Vårt professionella säljteam hjälper dig med alla dina belysningsfrågor.

Per Lindblom
Per Lindblom

+46704201313

Sverigechef


per.lindblom@greenled.se

Erik Svanlind
Erik Svanlind

+46725605300

Account Manager


erik.svanlind@greenled.se

Joel  Enetorp
Joel Enetorp

+46724536622

Account Manager


joel.enetorp@greenled.se

Martin Adolfsson
Martin Adolfsson

+46723250013

Account Manager


martin.adolfsson@greenled.se

Risto Leppänen
Risto Leppänen

+46722122025

Affärsutvecklingschef


risto.leppanen@greenled.se

Teknisk support

Johan Eng
Johan Eng

+46768881888

Projekt- och supportchef


johan.eng@greenled.se

Administration

Klara  Glasell
Klara Glasell

+46705600466

Koordinator


klara.glasell@greenled.se