Prata med våra belysningsexperter Greenled valon asiantuntijat apunasi020-104488

Kontakta våra belysningsexperter

Visste du att belysning har större betydelse än många av oss tror?
Belysning kan bland annat bidra till att öka försäljning, spara energi och miljö samt förbättra säkerhet och komfort på arbetsplatsen.

Belysningsexperter

Vårt professionella team hjälper dig med alla dina belysningsfrågor.

Joel  Enetorp
Joel Enetorp

Account Manager

020103572

joel.enetorp@greenled.se

Johan  Ohlsson
Johan Ohlsson

Account Manager

020103576

johan.ohlsson@greenled.se

Pierre Sahlin
Pierre Sahlin

Account Manager

020103575

pierre.sahlin@greenled.se

Robert Cedstam
Robert Cedstam

Account Manager

020103582

robert.cedstam@greenled.se

Martin Adolfsson
Martin Adolfsson

Technical Sales & Support

020103574

martin.adolfsson@greenled.se

Risto Leppänen
Risto Leppänen

Country Director

020103571

risto.leppanen@greenled.se

Administration

Ana  Marinov
Ana Marinov

Ekonomi

020103578

ana.marinov@greenled.se

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.