Prata med våra belysningsexperter Greenled valon asiantuntijat apunasi+46 704 201 313

Kontakta våra belysningsexperter

Visste du att belysning har större betydelse än många av oss tror?
Belysning kan bland annat bidra till att öka försäljning, spara energi och miljö samt förbättra säkerhet och komfort på arbetsplatsen.
Fyll I dina kontaktuppgifter och låt våra experter hjälpa dig.

Försäljning

Vårt professionella säljteam hjälper dig med alla dina belysningsfrågor.

Per Lindblom
Per Lindblom

Sverigechef

+46704201313

per.lindblom@greenled.se

Joel  Enetorp
Joel Enetorp

Account Manager

+46724536622

joel.enetorp@greenled.se

Johan  Ohlsson
Johan Ohlsson

Account Manager

+46730779452

johan.ohlsson@greenled.se

Martin Adolfsson
Martin Adolfsson

Technical Sales & Support

+46723250013

martin.adolfsson@greenled.se

Robin Lindblom
Robin Lindblom

Technical Sales & Support

+46763200051

robin.lindblom@greenled.se

Risto Leppänen
Risto Leppänen

Affärsutvecklingschef

+46722122025

risto.leppanen@greenled.se

Teknisk support

Johan Eng
Johan Eng

Projekt- och Supportchef

+46768881888

johan.eng@greenled.se

Christian Aronsson
Christian Aronsson

Projektledare

+46702179167

christian.aronsson@greenled.se

Administration

Klara  Glasell
Klara Glasell

Koordinator

+46705600466

klara.glasell@greenled.se